Setkání s dětmi mateřské školy a základní školy ve Štarnově - v kostele u nového betléma

V pátek 18.12.2020 - od 8 hodin do 10 hodin - postupně po skupinách 

 

Od 1. neděle adventní se můžete účastnit videosemináře pro manžele na téma:

"Advent jako příležitost k obnově manželství aneb přikládáme do ohně!"

U ohně se vyprávěli příběhy plné radosti i smutku, vážnosti i humoru, inspirace z toho co fungovalo nebo naopak toho, co nefungovalo. Cílem příběhů bylo naučit se dělat něco jinak, ve slova smyslu nově nebo oprášit známé, nicméně nepoužívané.

Zveme vás k virtuálnímu posezení u tepla našeho rodinného krbu. Nabídneme ode všeho trochu. Budeme se sdílet s tím, co nám funguje, kde klopýtáme, z čeho se radujeme, co nás stále ještě (po dvaceti letech manželství) zarmoutí. Můžete si odnést inspiraci, povzbuzení, nové myšlenky, zasmát se 😊.

A ke komu to vlastně půjdete na návštěvu? Petr a Irena Smékalovi, věřící, manželé 20 let, rodiče 5 dětí, spolu pracují v soukromé manželské poradně. Oba mají letitou praxi v oblasti poradenství a seminářů pro manžele. Spolupracují s Centry pro rodinu, NF Credo, YMCA. Jako supervizoři spolupracují s mnoha sociálními zařízeními. A jsou stále na cestě…

Videoseminář bude možné shlédnout od neděle 29. listopadu 2020 - zde klikněte:  "Přikládáme do ohně"

návodadvent kalendar manzelu

Nadacni fond Betlem nenarozenym

FATIMSKÁ Panna Maria

pesi pout otcu

 

Co dělat v období zvýšeného stresu

Pro podrobnosti klikněte zde

Hlavní koordinátorka poradců a jejich služeb je Bc. Marcela Řezníčková, můžete ji kontaktovat na tel. 605 274 915 v době od 9 do 16 hod. V jinou dobu po předchozí smskové domluvě. E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

krestan manzel a kriz

manzelske rande

Setkani animatoru senioru

Děkanátní pouť 2019

manzel vecery 19

KER Litovel 19

nedelni odpoledne rodiny 19

pout rodin 19

Podkategorie