ker

rodina na ceste plakat 4

dekanat pout 22

Cesta svetla 22

pochod pro zivot 22

KC Ruda 2022

Již třicet let vydává Centrum pro rodinu v Olomouce časopis Rodinný život, který se orientuje na rodinu a rodinný život ve všech jeho pestrých podobách a projevech, radostech nebo starostech všedních i svátečních dnů.

Zaměřuje se na problematiku výchovy dětí, vztahy mezi manžely, na duchovní život rodiny, život v neúplné rodině, seniorský věk apod. Časopis přináší informace o různých akcích a prorodinných aktivitách. Je určený každému, kdo v rodině žije nebo se zabývá problematikou rodinného života. Více o časopise najdete na www.rodinnyzivot.eu.

 

JAK SI OBJEDNAT ČASOPIS:

Časopis Rodinný život vychází čtyřikrát ročně a ukázkové číslo i předplatné si můžete objednat:

  • pomocí formuláře na webových stránkách časopisu pod záložkou PŘEDPLATNÉ
  • poštou (Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 779 00 Olomouc)
  • telefonicky (587 405 250)
  • nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na požádání pošleme ukázkové číslo časopisu i elektronicky.

dny vdecnosti zdravotnikum

stipa pout

Den ve stredoveku

pout rodin 21

TPR putovani rodin

Začátek Rodinného putování bude od restaurace Na Kiosku směrem k Zelené budce. Trasa je dlouhá přibližně 1,4 km a je tedy  vhodná pro celé rodiny s dětmi i s kočárky. Na trase bude rozmístěno 10 stanovišť s úkoly pro děti i dospělé. Na každém stanovišti si také budete moci vyzvednout dílek obrázku, který si na Zelené budce budete moci složit dohromady. V neděli 9. května si navíc na Zelené budce budou moci děti vytvořit drobný dárek pro své maminky. Na Zelené budce budete mít také možnost zjistit správné odpovědi na otázky z jednotlivých stanovišť. Splněním jednoho konkrétního úkolu na trase získáte možnost vyhrát pěknou knížku. Řešení tohoto úkolu budete mít možnost poslat do 25. května 2021 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ludmila plakat

Animaro 3

Více informací najdete na stránkách Arcidiecézního centra pro rodinný život v Olomouci zde: Animaro 3

 

Podkategorie